• HAKKIMIZDA
 • Restoranımız 2014 ten beri hizmet vermektedir. Diyarbakır Urfa yolunda açtığımız restoranımızın şubesi şimdilik bulunmamaktadır. 13 çeşit ana yemeği ile tüm müşterilerimizin takdir ve beğenisini toplamaktayız. Personellerimizin özverili çalışması sayesinde müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Durak Kavurma olarak 6 yıl ama restoran işletmeciliğinde ise yaklaşık 25 yıllık deneyimimiz bulunmaktadır.
 • MİSYON
 • Restaurant sektöründe müşterilerimizin beklentilerini; mamüllerimizi her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uygun, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve aşarak karşılamaktır..
 • VİZYON
 • Restaurant sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla Bafra’nın ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak. Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak..

  Uygun Fiyatlar

  Tüm yemek çeşitlerinde zengin içerik ama düşük fiyat politikamız geçerlidir. Site üzerinden menüde bulunan kavurma, ızgara kebap ve sulu yemek çeşitlerinin fiyatları mevcuttur. Dilerseniz fiyatları inceleyebilirsiniz.

  Lezzetli Yemekler

  Fiyatları uygun tuttuk fakat lezzetinden kesinlikle ödün vermedik. Optimum fiyata maksimum damak tadı kattık. Kavurma çeşitlerimizin yanında diğer yemek türlerinin yapımı, şefimiz tarafından özenle yapılıyor.

  Özel Servis

  Restoran içi servislerimizin yanında paket servislerimizide dikkatli ve temiz bir şekilde yapmaktayız. Hijyen kurallarına uygun olarak servis ettiğimiz yemekleri önce tadın sonra karar verin.